П`ятниця, 16.11.2018, 13:21
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

«Будь щаслива, наша доле, щедрим співом і зерном»


«Будь щаслива, наша доле, щедрим співом і зерном»

Традиційно, наприкінці листопада, коли жнива вже позаду, в Україні відзначають День працівника сільського господарства. Цей день завжди був на Україні особливим святом. Бо село – це той грунт, на якому зріс увесь український народ, те поживне середовище, яке дає народу нові життєві сили.
Багатирями лану називають знатних хліборобів. Тих, хто самовіддано любить чорну землю, яка родить білий хліб. У нашому краї таких героїв, які творять справжні дива на сільськогосподарській ниві, чимало. Пройшли роки, Україна стала незалежною державою. Але і в цей непростий час хлібороб твердо стоїть на землі, має багатий досвід, знання. І найголовніше – любов до рідної землі, до ниви хлібодарної, якою не  можна не пишатися. Нелегко дається нам  хліб, справжню ціну складають йому хлібороби. Честь і хвала хліборобам, що живуть на Межівщині.
15 листопада в Межівському ПТУ відбулася літературно – музична година «Будь щаслива, наша доле, щедрим співом і зерном». За давньою традицією дорогих гостей зустріли хлібом – сіллю, вирощеним на святій межівській землі. Почесними гостями свята були: шанована людина Межівського краю, випускниця 1969 року нашого училища Валентина Іванівна Гаценко, яка 20 років працювала трактористом у колгоспі ім. Фрунзе. За  цей час Валентина Іванівна показала себе досвідченим майстром своєї справи, людиною закоханою в землю, в запах межівських степів, а також  батько  учня   нашого училища групи № 2 за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва» Дмитра - Курільонок Ігор Петрович, який нині успішно працює на землях ТОВ «Фрунзе» трактористом – механізатором. Вони  теплими словами привітали  всіх присутніх та майбутніх трудівників землі з професійним святом.
 Межівське ПТУ пишається своїми випускниками різних років, які  здійснили свої мрії, досягли  певних висот у своєму житті, стали висококваліфікованими спеціалістами в різних галузях народного господарства.
Але неможна було не згадати і наших працівників профтехучилища, які також причетні до забезпечення трудової кузні кадрів майстрів землеробської праці нашого степового краю. Вони постійно беруть участь у посівних компаніях, жнивах, обробітку землі, продовжують навчати і готувати наших вихованців до життя в нашому навчальному закладі, створюють імідж профтехучилища в районі і в області. Це люди, чиїми невтомними руками славиться наша Межівська земля.
З вітальною промовою  до всіх присутніх звернувся директор училища Кропив’янський В.В., який відзначив, що День працівника сільського господарства – це свято  усіх  дбайливих господарів землі. Училище давно стало кузнею кадрів для сільського господарства  району та області.
  У цей святковий день працівники училища отримали грамоти, які їм вручили директор ДПТНЗ «МПТУ» Кропив’янський В.В та заступник директора з виховної роботи  Г.О.Осьмуха  за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток матеріально - технічної  бази  училища, за  активну пропаганду  престижності робітничих професій.
Також були відзначені грамотами дирекції училища, учні, які сумлінно працювали цього літа та осені на землях профтехучилища, за добросовісне відношення до опанування своєї професії – «Тракторист – машиніст с/г виробництва».
Голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Яременко Олександр Миколайович у привітальному слові підкреслив, що незважаючи на нелегку хліборобську працю, хлібороби району доклали багато зусиль для вирощування урожаю, адже працювали для людей, для  громади і показали, що аграрії Межівщини – справжні господарі землі,  серед яких багато випускників нашого училища.
Прекрасний настрій та святкову атмосферу присутнім дарували учасники колективу художньої самодіяльності «Дивограй»  під керівництвом  В.М.Лисенко. Ведучими свята були  учні групи № 7 Єсіпова Анастасія і групи № 8 Александров Ігор. У актовому залі була оформлена тематична виставка «Усі ми родом із  Землі».
 Колектив Межівського професійно- технічного училища вітає всіх аграріїв з Днем працівників сільського господарства.
Хочеться побажати всім, хто причетний до хліборобської праці міцного  здоров’я, щастя, радості, добра та наснаги. Хай ваша невтомна праця заколоситься щедрою нивою успіху!
Господарів землі вітаємо зі святом!
І щиро хочем побажать
Погоди гарної та врожаїв багатих
Завжди здоров’я й добрий статок мати!
Зі святом !

Бібліотекар ДПТНЗ «МПТУ»      Валентина ЧехутаКатегорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (15.11.2012)
Переглядів: 460