П`ятниця, 16.11.2018, 14:06
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

День селища Петропавлівка


День селища Петропавлівка


Нині осінь нас чарує,
 Неповторна, чарівна,
 Різні барви нам дарує
 І дивує нас вона.
       Ось і прийшла чарівна осінь і як завжди цієї чудової пори все населення Петропавлівки святкувало День селища. В цьому році виповнилося 236 років з дня заснування селища та 68 років визволення Петропавлівки від німецько –фашистського загарбання.
           У 1775 році на березі річки Бик, при впадінні її в Самару,  за наказом азовського генерал-губернатора Черткова оселилася перша рота розформованого Луганського пікінерського полку з сім’ями. Так утворилася військова слобода, яку за іменами апостолів Петра і Павла назвали Петропавлівкою. Вигідне географічне положення Петропавлівки (саме тут проходив найближчий шлях з Павлограда на Бахмут) сприяло розвитку в ній торгівлі і ремесел.    Основним зайняттям жителів слободи було хліборобство. 1846 року Петропавлівка стала містечком і центром волості.
        Ми живемо в чудовому краї  - це наш Присамарський край, щедрий і родючий, де колосяться золотаві ниви, зеленіють луки і квітнуть сади, голубіють озерця і розливи, виблискують водами річка Самара та її притоки, в’ються стрічками дороги до села. На цій благословенній землі стоїть храм – Церква святих Петра і Павла, ім’я яких має наше селище і, мабуть, тому наш край такий благодатний:  має і скарби, і щедрість землі. Та найцінніший і найбільший скарб нашого краю – люди, які своїм життям, своїм трудом прославляли його.
       9 вересня всі жителі Петропавлівки прийшли на свято, яке розпочалося парадом організацій, які розташовані на території селищної ради. Наше училище також було задіяне в цьому святі.  Трудовий колектив прийняв   участь у параді-огляді організацій, кращі працівники були нагороджені грамотами від голови селищної ради за сумлінну працю та високий професіоналізм: Терещенко О.М.,Замура О.В.,Єрохін І.М., Філіп’єва В.І.             Під керівництвом викладача фізвиховання Скрипника В.І. наші учні пройшли підготовку і прийняли участь в змаганнях між командами двох Петропавлівських шкіл і училища по двох видах спорту : легкій атлетиці – крос і силовому виді – "Козацькі розваги”. В забігі на дистанцію 1000 м Сєргєєв Дмитро і Вівташ  Руслан стали переможцями, зайняли 1 і 2 місця. В команді "Козацькі розваги” під проводом отамана Руденка Олесандра боролись   Сєргєєв Дмитро, Хорошев Олександр, Лісовець Олександр, Скотарь Владислав, Михайлюта Павло, Безіменний Максим. Тут було все як у справжніх козаків і виїзд на бричці, і силові вправи, і конкурси на швидкість, і на витривалість, і навіть тягли автобус наповнений пасажирами. Та найбільш хвилюючий момент, коли журі підбило підсумки і за результатами наші хлопці-козаки зайняли 1 місце в «Козацьких забавах».Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (19.09.2011)
Переглядів: 732