П`ятниця, 16.11.2018, 13:31
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

День зайнятості молоді

День зайнятості   молоді

25 квітня 2012 року в Межівському профтехучилищі відбувся «День зайнятості молоді» та «День відкритих дверей». Учнів зі святом привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Скляренко П.В. Директор районного центру зайнятості Козак В.А. ознайомив  випускників  загальноосвітніх шкіл району з можливостями професійного навчання та соціального захисту молоді, державний реєстратор РДА Попова Н.В. ознайомила їх  з умовами відкриття  власного малого бізнесу, секретар селищної ради Ілюшина О.В. розповіла про потребу кваліфікованих кадрів для рідного селища і зазначила, що робітничі професії можна отримати саме  в училищі, методист райвідділу освіти Загребельна Р.О  зорієнтувала молодь на правильний вибір майбутньої професії, заступник начальника управління  агропромислового розвитку, начальник інспекції Держтехнагляду Ярмош О.В. відмітив, що училище залишається кузнею кадрів для Межівського  району.
З умовами  прийому та навчання в МПТУ школярів та гостей ознайомила заступник з НВР Осьмуха Г.О., присутні переглянули презентацію «Запрошуємо на навчання до МПТУ», виступ агітбригади першокурсників групи № 14 за професією «Кухар», послухали пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності училища.
Майстри виробничого навчання та викладачі провели екскурсії по ознайомленню гостей з матеріальною базою навчального закладу, виставкою прикладного мистецтва, творчими доробками за професіями кухар, оператор з ветеринарного оброблення тварин, тракторист сільськогосподарського виробництва, водій автомобіля (категорії «С»), оператор комп’ютерного набору, конторський службовець.
 В читальному залі відбулося анкетування  учнів шкіл району з приводу використання  щоденника школяра та профорієнтаційного терміналу.
Захід показав важливість  професійної орієнтації  учнівської молоді, що в цій роботі  не має дрібниць. Адже повноцінне щасливе життя можливе тільки тоді, коли людина працює творчо, із задоволенням, а обрана професія відповідає її здібностям, інтересам, професійній підготовці і стану здоров’я.$IMAGE6$
Бібліотекар ДПТНЗ «МПТУ, голова профкому        Валентина Чехута

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (26.04.2012) W
Переглядів: 406 | Теги: День зайнятості молоді