Неділя, 16.12.2018, 13:37
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

День захисника Вітчизни


День захисника Вітчизни
 
   Під час години спілкування   26 лютого  було проведено виховний захід приурочений    Деню   захисника Вітчизни,  який підготували та взяли участь  учні групи № 6  Биковський Ігор та Качановський Моісей  під керівництвом майстра виробничого навчання  Гриня Олександра Володимировича.    Під час заходу використовувався мультимедійний проектор,  продекламовані  твори  поетеси  Зої Ружин.

СВЯТО 23 ЛЮТОГО««ДЕНЬ ЗАХИСТНИКА ВІТЧИЗНИ »
   За радянських часів 23 лютого — негласний День чоловіка на теренах Радянського Союзу — «виявляло» романтичні стосунки між однокласниками: варто було тільки поспостерігати, хто для кого приготував подарунок до свята. Т «кількість та якість» подарунків від дівчат хлопцям, власне, визначали подарунки у відповідь від хлопців дівчатам з нагоди 8 Березня.
  
   А хлопці в цей день відчували цілком реальну причетність до великої та почесної справи продовження героїчних подвигів ветеранів Великої Вітчизняної війни.
   
   Це свято виникло у 1918 році як день народження Червоної Армії після перемоги над німецькими військами під Нарвою та Псковом. 10 лютого 1995 року Державна Дума  Росії ухвалила федеральний закон «Про дні воєнної слави Росії», у якому 23 лютого зазначено як День захисника Вітчизни з мотивацією, що «23 лютого 1918 року Червона Армія здобула перемогу над кайзерівськими військами Німеччини». Україна на початку незалежності робила спроби відмовитися від ряду колишніх радянських традицій, але 23 лютого продовжували святкувати і військові, і цивільні. Це дуже популярне свято. Через чотири роки - 23 лютого 1999 року - Президент України Леонід Кучма видав Указ «Про День захисника Вітчизни», у якому зазначено: «Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято - День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого»,
  
   У часи СРСР 23 лютого був днем Радянської армії, тож і сьогодні, за традицією, вітають у першу чергу військових. Проте третина українців ставиться до свята як до
дня чоловіків.
  
   День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання -обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
  
   У цей день ми з вдячністю згадуємо і вітаємо тих, хто захищав національні інтереси та безпеку нашої держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які показали приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну, від часів Запорозької Січі до наших днів. Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь - саме ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. На долю воїнів-захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю. Захищати Батьківщину, свою землю, свою домівку - це святий  обов’язок кожної людини.
  
   День захисника Вітчизни - це свято і ветеранів Великої Вітчизняної війни, і нинішніх військовослужбовців та працівників збройних сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис української армії. Славні традиції батьків і дідів сьогодні гідно продовжує нове покоління військовослужбовців, які стоять на захисті миру, праці, незалежності України.

Зі святом вас! Миру та спокою вам!
  


  


Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (26.02.2013)
Переглядів: 1809