Неділя, 16.12.2018, 12:41
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

День знань прийшов МПТУ


День знань прийшов в МПТУ
    1 вересня - це завжди хвилюючий день для кожної людини.    Ось і в Межівському ПТУ зранку двір заповнився юнаками та дівчатами, які з нетерпінням чекали початку урочистої лінійки, присвяченої Дню знань.  Святковий настрій створювали промені яскравого осіннього сонечка, бадьора музика, щасливий гомін молоді. Урочисту лінійку  відкрили найкращі учениці  училища обласний стипедіант Чехута Альона  та  Іванченко Тетяна, які щиро привітали своїх майстрів виробничого навчання та викладачів з 1 вереснем, подякували їм за   допомогу в пізнанні обраної професії, в опануванні фахової майстерності.
     Директор МПТУ, В.В.Кропивянський, розповів про традиції навчального закладу, зачитав привітання Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Юрійовича Вілкула з Днем знань. Шановні гості  начальник Держтехнагляду Ярмош О.В. та  заступник начальника Департаменту ветмедицини у  Межівського району Костін О.О. побажали юні йти впевнено своїм шляхом до здійснення мрій в набутті професії, зосередили вихованців, що саме  їм  молодим піднімати престиж робітничої професії, розвивати економіку країни.
    Першокурсник Сергій Богданов зазначив, що він  усвідомлено обрав професію тракториста, бо його сестра та батько  теж навчалися в цьому навчальному закладі і здобули  професію,  пишаються  тим, що саме в профтехучилищі розпочали свій трудовий шлях.
    Випускники Суяров Бехруз і Єсіпова Настя  передали факел знань першокурсникам, які прийняли факел і клятву учнів, що вступають до училища.

    На  урочистій загальноучилищній лінійці директор нагородив грамотами дирекції найкращих учнів та педагогічних працівників училища.

     Урочистості  продовжувалися на першому уроці «Європа в Україні. Україна в Європі», на якому учням розповіли про європейські цінності,  викладач історії  Жуков С.С.  ознайомив  присутніх з історією розвитку регіону, місцем України в цьому процесі, представив презентацію  «Цікаво про Європу», учні ознайомилися з книжковою виставкою  «Європа – наш дім», директор училища поділився своїми враженнями від відвідування європейських країн : Польщі, Чехії, Австрії. Учасники художньої самодіяльності подарували концерт.


    Заступник з НВР          Галина Осьмуха


Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (03.09.2012)
Переглядів: 607