Понеділок, 22.10.2018, 15:48
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Краю, мій рідний, цвіти-процвітай!


Краю, мій рідний, цвіти-процвітай!

    20 вересня 2012 року в Межівському  профтехучилищі  пройшло  краєзнавче свято «Краю, мій рідний, цвіти-процвітай!». Ведучі свята викладач української мови і літератури Омельчук Л.І. та учениця – третьокурсниця Чехута Альона з великою любов’ю  розповіли про красу Межівського краю,  його видатних письменників Саву Божка, Івана Костирю,  Василя Мисика,  про значущість малої батьківщини у становленні кожної людини, про шану до рідного коріння.
    Гостями свята стали знані мешканці Межової та Межівського району. Краєзнавець П.М. Бабець з захопленням розповів про історію та видатних  людей Межової, письменниця Л.О.Яцура  озвучила власні вірші, пронизані любов’ю до  селища, художник Чорний В.П. на своїх полотнах відобразив справжні живописні  перлини   нашого краю, подарував  бібліотеці книжку «Світлий дар Володимира Чорного».

    Багато слів   було сказано про давнє мистецтво вишивки, про майстринь Межівського краю. Вишитий рушник єднання Межівського району прикрашав виставку прикладного мистецтва. Учні з задоволенням роздивлялися чарівні вишивки Л.І.Іщенко та роботи гуртку  «Економ-практик». Керівник гуртка майстер виробничого навчання І.П.Соловйова   вміє зі звичайних речей робити незвичайні вироби, пробудити зернятка творчості  у учнів училища. Кавалер орденів Леніна та Трудового знамені знатний механізатор Межівщини, колишній учень профтехучилища Є.П.Касьян цікаво і змістовно розповів про  досвід вирощування  врожаїв  в минулому, особливо  цікаво прозвучали його спогади про дружню допомогу в збиранні врожаїв у далекій Монголії, закликав молодь вчитися бути справжніми господарями на землі, бути професіоналами, знавцями, конкурентноспроможними та  затребуваними на ринку праці.

    Гарний настрій створювали учасники художньої самодіяльності. Українські сучасні і народні пісні лунали у виконанні  А.Тишковець, С.Гриценко, В. Лисенко та ансамблю учнів училища «Калинонька»  і Дейнеги Л.


    Заступник з виховної роботи                Г.Осьмуха    


     


     
Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (21.09.2012)
Переглядів: 557