П`ятниця, 16.11.2018, 14:39
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Низький уклін господарям землі !
Низький уклін господарям землі !
       
     17 листопада, як і завжди, по – традиції в Межівському ПТУ відбулися урочистості, присвячені Дню працівника сільського господарства. На це свято були запрошені  керівники господарств району, механізатори, комбайнери та інші спеціалісти сільського господарства, серед яких були  і  випускники нашого училища. За давньою традицією дорогих гостей зустрічали хлібом – сіллю, вирощеним на святій межівській землі. Почесними гостями були: директор ПП «А –Я і К» Пивовар Вадим Вікторович, тракторист цього господарства Мельник Михайло Вікторович та  помічник комбайнера Бойко Андрій Станіславович, (випускники нашого училища), бригадир тракторної бригади ТОВ «Преображенське – М» Філіппов Валентин Григорович, випускник училища 1975 року та механізатори цього товариства Скрипник Анатолій Анатолійович й Шаля Андрій Анатолійович.
    Але не можна було не згадати і працівників профтехучилища, які причетні до забезпечення кузні кадрів землеробської та тваринницької галузей нашого степового краю. Вони постійно беруть участь у посівних кампаніях, жнивах, обробітку землі, продовжують навчати і готувати вихованців до самостійного життя, створюють імідж профтехучилища в районі і області.
    З вітальною промовою  до всіх присутніх звернувся директор училища Кропив’янський В.В., який відзначив, що День працівника сільського господарства – це свято  усіх  дбайливих господарів землі. Відзначив, що в цьому році наше училище відзначає 110 - річницю з дати заснування навчального закладу і показав оригінали документів училища  жовтня 1943 року, коли відродилася Межівська школа механізації після звільнення  району від фашистських загарбників і  розпочалася підготовка  трактористів та механізаторів  для  всієї  Дніпропетровщини.  Училище давно стало кузнею кадрів для сільського господарства  району та області.
  У цей святковий день працівники училища отримали подяки, які їм вручили директор ДПТНЗ «МПТУ» Кропив’янський В.В та старший майстер Ушивий О.О.  за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток матеріально - технічної  бази  училища, за  активну пропаганду  престижності робітничих професій.
        
Теплими словами  майбутніх трудівників землі з професійним святом привітали  директор господарства  ПП «А – Я і К» Вадим Вікторович Пивовар, бригадир тракторної бригади ТОВ «Преображенське – М» Філіппов Валентин Григорович.
 Вадим  Вікторович подарував   училищу цифровий фотоапарат  на честь свята сільського господарства та до 110 річниці  училища.

     Були  відзначені  грамотами та цінними подарунками учні групи №9  Філіппов Валерій  та Струцький Антон за  відмінне оволодіння обраною професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.
    Голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Яременко Олександр Миколайович у привітальному слові підкреслив, що незважаючи на нелегку хліборобську працю, хлібороби району доклали багато зусиль для вирощування урожаю, адже працювали для людей, для  громади і показали, що аграрії Межівщини – справжні господарі землі.
    Всі присутні мали змогу переглянути презентацію відеофільму "Земля - мати добробуту, труд - батько його" про сільське господарство району та училища.
    Прекрасний настрій та святкову атмосферу присутнім дарували неперевершені хореографічні  композиції танцювального колективу «Frech energy» Ткаченко Д., Макаренко В., Костиря В, Качан Д., Єсіпова А., Поліщук Н., Водолазька О., Кишкань О, Дейнега Л. (керівник Соловйова І.П.), музичні виступи  учасників  колективу «Дивограй»  (керівник В.М.Лисенко).
      Україна споконвіку шанує Трударя, Хлібороба, Господаря, що доторкається своєю працею до прадавньої святині – до Землі годувальниці. Хай щасливою буде ваша доля Хліборобська, доля господаря на щедрій українській землі. Зі святом шановні працівники сільського господарства!

Господарів землі вітаємо зі святом!
І щиро хочем побажать
Погоди гарної та врожаїв багатих
Завжди здоров’я й добрий статок мати!Бібліотекар ДПТНЗ "МПТУ"     В.І.Чехута

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (18.11.2011) W
Переглядів: 618 | Теги: Низький уклін господарям землі !