П`ятниця, 16.11.2018, 13:22
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Обдаровані діти

            
                      Обдаровані діти
Нещодавно,до Петропавлівського районного Будинку культури завітали музичні продюсери, які започаткували проект  теле  - шоу «Голос регіону».
         Мета заходу: залучити молодь регіону до здорового способу життя,пропагувати відмову від шкідливих звичок , розвивати творчий потенціал сільської молоді. У цьому  теле – шоу прийняли участь,  жителі : с.м.т  Петропавлівки, с.Дмитрівки,с. Миколаївки,с.Хорошого,с. Олександрополя,с. Лозівського , м. Першотравенська.
 Шоу має проходити в три етапи.29 жовтня відбувся кастинг . Юлія Лепеха,учениця 2 групи нашого училища із задоволенням прийняла участь у кастингу й пройшла до першого туру. Ця дівчина дуже енергійна й весела, та й вокальні дані в неї , як в артистки.
       Перший тур відбувся в нашому Будинку культури 12 листопада .У ньому прийняло участь 54 художні номери  . Юля дуже переживала , але переборола в собі страх і з легкістю проспівала пісню Катерини Бучинської  «Мова єднання» . Тепер дівчина прийматиме участь у другому турі , який відбудеться 25 листопада . Вона готує вже іншу пісню .У неї є група підтримки – це учні й викладачі нашого училища . У дівчинки впертий характер, вона завжди долає труднощі й досягає мети . Не кожен вміє гарно співати , але вчені стверджують , що коли людина народжується , то має свій талант . А талант потрібно постійно розвивати.
           Бібліотекар
           Петропавлівського відділення
           ДПТНЗМПТУ
           Терещенко Людмила Григорівна

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (22.11.2011) W
Переглядів: 522 | Теги: Обдаровані діти