П`ятниця, 16.11.2018, 13:49
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Пам’яті Тараса Шевченка
Пам’яті Тараса Шевченка
      
    12 березня у Петропавлівському відділенні ДПТНЗ «МПТУ» відбувся виховний захід присвячений 199 річниці  від дня народження Т.Г.Шевченка.  
   
    Шевченко… Це ім’я знайоме кожному з нас ще змалечку. Кожен народ має своїх геніїв. Тих, доля  яких нерозривно пов’язана з долею народною, тих, чиїми  устами говорить увесь народ, тих, талант яких, як і любов до людей і до своєї батьківщини, є невичерпними. І сааме ця невгасима любовь робить їх безсмертними.

        Про велику й справді геніальну людину, діяльність якої є величавою поемою, згустком великої трагедії мільйонів гноблених, про одного з найбільших велетнів світової історії розповіли учні: Жидік Людмила, Гусєва Ірина, Вівташ Руслан, Бабенко Таміла, Щербина Сніжана.

       Україна – це Шевченко. Шевченко – це Україна. Ім’я Шевченка-Кобзаря  має нині у багатьох із нас збудити совість і сумління українця, адже саме Кобзвр нагадує нам про наші втрати, він є докором за нашу легковажність  і зневіру. У нього ми маємо учитися  найсвятішої любові – любові до своєї матері-України. Тож заповітом для нас всіх нас хай знову і знову звучать слова поета, сказані ним  у хвилину найбільшого зворушення:


Свою Україну любіть, 
Любіть її… Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.


Бібліотекар ДПТНЗ «МПТУ»                         І.І. Стєкольщикова




     

        

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (12.03.2013)
Переглядів: 1326