П`ятниця, 16.11.2018, 13:34
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Прощавай, рідне училище!

Прощавай, рідне училище!


    29 травня 2012 року в Межівському профтехучилищі відбулися урочистості, присвячені випуску 4-х  навчальних груп. Дипломи кваліфікованих робітників отримали 23 учні  групи № 8 за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій (категорії «С») (класний керівник Мелешко С.С., майстри виробничого навчання Довженко В.Г., Іващенко І.В.), 28 учнів  групи № 9  за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар-ремонтник, водій (категорії «С») (класний керівник Жуков С.С., майстер виробничого навчання Сотворенний О.І.), 26 учнів групи № 11 за професією «Кухар»(майстри виробничого навчання Жорушкіна Н.П., Окара І.М.), 22 учні групи № 15 за професією «Оператор  з ветеринарного оброблення тварин, водій автомобіля (категорії «В») (класний керівник Мартиненко Т.Г., майстер виробничого навчання Яременко О.М.).  Дипломи з відзнакою отримали учні групи № 11 Костиря Світлана, Данилова Любов, Кіріяк Наталія, групи № 15 Самойлова Кристина, Богадухов Євген, Лазарєв Євген, Касьяненко Вікторія.
    З вітальним словом до випускників звернувся директор училища В.В.Кропив’янський та голова кваліфікаційної комісії, інспектор Інспекції Держтехнагляду Дніпропетровської облдержадміністрації у Межівському районі О.В.Ярмош.
    Благословив випускників училища на щасливе доросле життя  клірік Свято-Успенського храму, священик Сергій і побажав   юнакам та дівчатам   мати попит на ринку праці, жити з богом у злагоді.
Мама випускниці Данилової Любові – Світлана Анатоліївна вручила запашний коровай і зазначила, що  сьогодні закінчилося навчання у цьому навчальному закладі, але в житті навчання ні коли не закінчується.
Майстер виробничого навчання групи № 11  Жорушкіна Н.П. та класний керівник групи № 15 МартиненкоТ.Г. привітали своїх вихованців, побажали щасливої долі і  бути бажаними гостями у рідному училищі.
Головний агроном  ПСГП «Мрія» Дресь К.І. звернув увагу, що училище готує кваліфікованих спеціалістів, подякував за це педагогічному колективу і зазначив, що в цьому році на весняно-польових роботах працював учень групи № 9 Струцький Антон, який  буде працевлаштований  в господарстві.
Директор ДПТНЗ «МПТУ» Кропив’янський В.В. та заступник з НВЧ  Свистун Н.А вручили найкращим випускникам грамоти.
Голова учпрофкому 2009-2010, 2010-2011 н. р. Костиря Світлана від імені випускників  подякувала всьому педагогічному колективу, особливо своїм майстрам виробничого навчання Н.П.Жорушкіній та Окарі І.М.  за  опанування професією кухар, за набуті знання та навички, за  створення умов для навчання і дозвілля молоді.
Юні аматори подарували  номера художньої самодіяльності  винуватцям свята. Заступник з НВР                Галина Осьмуха

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (30.05.2012)
Переглядів: 488 | Теги: Прощавай, рідне училище!