П`ятниця, 16.11.2018, 13:21
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Навчальна частина » Предмети з професійної підготовки

Міжнародний день бухгалтерії


Міжнародний день бухгалтерії

      Дивна  професія  бухгалтер!  Мабуть,  немає  працівника,  до  підбору якого керівник ставився б настільки тремтливо, як до вибору бухгалтера, адже він впливає на фінансову політику підприємства, установи, фірми і від його професіоналізму залежить добробут всього колективу.

    10 листопада 2012 року у світі визначався міжнародний день бухгалтерії. Професія бухгалтер одна із найдавніших у світі, виникла із потреби вести облік господарської діяльності людини і в своєму розвитку пройшла значний шлях від абака (рахівниці) до сучасного комп’ютера. Бухгалтерський облік – це дзеркало роботи підприємства чи установи.

    У Межівському профтехучилищі  більше 20 років готують спеціалістів даної професії. Сьогодні    учні групи № 12 за професією «Оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) на чолі зі своїм майстром виробничого навчання Соловйовою І.П. провели виробничу екскурсію до  бухгалтерії ТОВ «Фрунзе» з метою ознайомлення з роботою даного підрозділу господарства  і привітання  своїх соціальних партнерів з  міжнародним  днем бухгалтерії.

    Учні з цікавістю та захопленням слухали розповідь головного бухгалтера господарства Мадій Н.О. про організацію роботи бухгалтерії, про посадові інструкції працівників, ознайомилися  з деякими нормативно-правовими документами, головний економіст  Братусь С.А. відмітила основні якості , що притаманні саме бухгалтерам та звернула увагу  на  плюси та мінуси професії з практичного боку. Випускниця профтехучилища  1994 року, бухгалтер-касир Доронькіна Л.В. продемонструвала робоче місце  бухгалтера, його оснащення та інструментарій,  розкрила  деякі секрети  та родзинки з оформлення та ведення  бухгалтерської документації, ознайомила з  електронною програмою «m.e.doс.». Найактивнішим учням надали можливість попрацювати на робочих місцях бухгалтерів.

    Учні зрозуміли, щоб стати хорошим бухгалтером необхідна солідна теоретична та практична підготовка. Вони  щиро подякували фахівцям за змістовну екскурсію  та пообіцяли з більшою наполегливістю опановувати  знання за обраною професією.

    Заступник з НВР        Галина Осьмуха

Категорія: Предмети з професійної підготовки | Додав: ptu76 (12.11.2012)
Переглядів: 524