П`ятниця, 16.11.2018, 13:45
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Навчальна частина » Професійна підготовка

Мої випускники – найкращі!Мої випускники – найкращі!


Я вже не перший рік працюю майстром-викладачем бухгалтерського обліку в Межівському ПТУ.  За 15 років  роботи в училищі більше 300 моїх  вихованців отримало важливу професію бухгалтера. З впевненістю   можу сказати: «Я пишаюся своїми випускниками! Мої випускники – найкращі!» Пригадується японська мудрість: «Поганий господар ростить бур'ян, хороший вирощує рис. Розумний культивує грунт, далекоглядний виховує працівника». Свою роботу, роботу майстра виробничого навчання і класного керівника, будую під девізом: «Любити, розуміти, допомагати ...»

         На мій погляд, головна мета освіти полягає не тільки в тому, щоб дати знання, вміння, навички, а навчити дітей краще розуміти процес життя, вміти орієнтуватися в ній і бути здатним знайти своє індивідуальне місце. Головне своє викладацьке і людське завдання бачу в тому, щоб допомогти учневі стати вільною, інтелектуальною, творчою та відповідальною особистістю, яка вміє приймати самостійні рішення і  знайти своє місце в сучасному світі.

       Моє педагогічне кредо - більшість дітей талановиті, творчими здібностями наділений кожен. Своє завдання бачу в необхідності забезпечити умови для творчості кожного з вихованців.  Учні – бухгалтера - найактивніші учасники різних виховних заходів, як загально училищного, так і обласного рівнів.

Радію, коли вихованці продовжують навчання за спеціальністю у вишах,  досягають  певних успіхів у трудовій діяльності, за їхніми рекомендаціями до нас  в училище приходять на  навчання нові абітурієнти з числа їх рідних, знайомих, друзів. З нетерпінням чекаю нових учнів, бо училище є надійним стартом в самостійне професійне життя.


Майстер-викладач бухгалтерського обліку МПТУ        Ірина Соловйова 1.Випускниця 2002 р. групи № 12 за професією «Бухгалтер сільськогосподарського виробництва»   Бойко Валентина Олексіївна  – спеціаліст земле упорядник  Межівської селищної ради


2.Випускниця 2003 р. групи № 12 за професією «Бухгалтер сільськогосподарського виробництва»  Жук  Наталія Юріївна – ведучий  фінансовий менеджер , заступник начальника Межівського ПАТ  КБ « Приватбанк» з дочкою Катериною – ученицею групи № 12 МПТУ та майстром –викладачем «Бух. обліку»   Соловйовою І.П.


3.Випускниця  2011 р. групи № 5  за професією «Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець»  Синякова Олена Миколаївна – власник магазину «Канцтовариш»

Категорія: Професійна підготовка | Додав: ptu76 (07.02.2013)
Переглядів: 584