Понеділок, 22.10.2018, 17:10
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Навчальна частина » Професійна підготовка

Профтехосвіта в душі


Профтехосвіта в душі


    25 січня 2013 року виповнюється 55 років шанованій людині, директору Межівського професійно-технічного училища 1999-2010 років Коваленку Петру Петровичу.
    26 років віддав Петро Петрович ствердженню професійно-технічної освіти в Межівському районі. Спочатку був заступником директора з навчально - виробничої частини, потім директором. Колектив профтехучилища висунув його до складу районної ради народних депутатів. Його діяльність пов’язана з вирішенням  сучасного стану підготовки молодих фахівців для  нашого регіону, впровадженням програми підтримки професійно-технічної освіти в районі.
    Наполегливий, працелюбний, вимогливий до учнів і працівників, Петро Петрович зумів зберегти навчальний заклад у непростий час змін та випробувань. При ньому пройшла реорганізація  профтехучилища, колишнє ПТУ № 91 смт. Петропавлівка увійшло до складу Державного професійно-технічного навчального закладу «Межівське професійно-технічне училище». Збільшився контингент учнів, ліцензовано нові професії, налагодилися дієві взаємовигідні зв’язки з соціальними партнерами, сільськогосподарськими товариствами та підприємствами  Межівського й Петропавлівського районів.
Неодноразово Петро Петрович Коваленко  нагороджувався  дипломами та грамотами Міністерства освіти і науки, відзнакою МВС України – медаллю «За сприяння протидії правопорушенням у дитячому середовищі», подякою  голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації,  нагороджений знаком Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти України».
    У цей ювілейний день прийміть щирі вітання від учнівського та педагогічного колективів Державного професійно-технічного навчального закладу «Межівське професійно-технічне училище», та побажання добра, достатку, радості.
Нехай профтехосвіта завжди залишається в душі!

    Директор ДПТНЗ «МПТУ»                В.В.Кропивянський


Категорія: Професійна підготовка | Додав: ptu76 (24.01.2013)
Переглядів: 401