П`ятниця, 16.11.2018, 14:22
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Навчальна частина » Професійна підготовка

Зустріч через 10 років

Зустріч через 10 років

В січні 2012 року до Межівського ПТУ завітав випускник 2002 року групи № 10 за професією «Оператор з ветеринарної обробки тварин, препаратор ветеринарний» Хомутовський Віталій Валерійович, який у свій час отримав  диплом з відзнакою кваліфікованого робітника, визначився у обраній професії  і продовжив навчання  в Харківській державній зооветеринарній академії, яку також закінчив з відзнакою. Йому було запропоновано  посаду головного ветеринарного лікаря  дослідного господарства при зооветеринарній академії. Там Віталій знайшов свою долю, одружився з однокурсницею Світланою, яка  працює  разом з ним в академії і підтримує чоловіка в усіх починаннях.
Гості  продемонстрували   презентацію Харківської  державної зооветеринарної академії, ознайомили учнів  з умовами вступу  та навчання , розповіли про можливості подальшого працевлаштування за професією ветеринара. 
Особливо було приємно почути, що знання  набуті Віталієм протягом  навчання в ПТУ № 76 та багатий досвід, переданий йому  майстром виробничого навчання Козлюком  Володимиром  Павловичем,  допомогли юнакові у професійному становленні, ствердженні себе як досвідченого фахівця, практичного знавця ветеринарної справи.
Методична служба  МПТУ звернулася до  кандидата ветеринарних наук Світлани Олександрівни Хомутовської з пропозицією про співпрацю нашого профтехучилища з Харківською зооветакадемією в налагодженні зв’язків у методичній роботі при підготовці кваліфікованих робітників, підтримці з електронними підручниками,   посібниками та довідниками.
Оскільки  в Україні лише 3 профтехучилища готують кваліфікованих робітників за ветеринарним  напрямком, а на Дніпропетровщині лише наше Межівське ПТУ  здійснює підготовку таких фахівців, виникає необхідність у тісній співпраці ПТНЗ і вузів для реалізації ступеневої освіти.
Зустріч зі своїм рідним профтехучилищем пройшла в невимушеній дружній атмосфері. Випускники училища на конкретному прикладі  побачили реальну  можливість досягнення успіху в обраній професії.
 На завершення зустрічі гості побажали  нашим учням  наполегливості, працелюбності, цілеспрямованості,  творчості та продовження  оволодіння обраною професією  в  Харківській   державної зооветеринарної академії.

Заступник директора з навчально-виховної роботи         Г.О.Осьмуха 

Категорія: Професійна підготовка | Додав: ptu76 (26.01.2012) W
Переглядів: 517 | Теги: Зустріч через 10 років