П`ятниця, 16.11.2018, 13:51
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Радість творчості

Радість творчості

18 квітня  2012 року в м. Павлограді  відбувся   зональний фестиваль художньої самодіяльності.  У фестивалі  в Павлоградському   молодіжному окрузі   взяла участь і делегація  Межівського ПТУ, яка про себе заявила  цікаво і оригінально. Неабиякий інтерес викликала виставка декоративно-прикладного мистецтва  учнів та працівників  профтехучилища. Розмай українських рушників  Олени Водолазької, вишукані роботи із соломки Ольги Кишкань, Анастасії Єсіпової, обереги вихователя  гуртожитку  В.А.Кірієнко, роботи із бісеру Станіслава Шавайди,  оригінальні плетені серветки та шаль працівниць бухгалтерії О.Л.Тимченко, О.Д.Янжули,  незвичайні  картини Альони Чехути, а особливо роботи гуртка «Економ-практик» (керівник І.П.Соловйова)  – декоровані пляшки та мотанки  визвали здивування і зацікавленість у публіки.
   
У гала – концерті та  концерті на майданчику взяли участь  танцювальний колектив «Енерджи фреш» (керівник І.П.Соловйова) у складі Єсіпової Насті, Суярова Бехруза, Макаренка Владислава, Ткаченко Діни, Поліщук Надії,  Костирі Владислава, Ткач Олени , Грицай Артема .Колектив отримав  грамоти у номінації «На крилах танцю».   
Учні корпусу 2 Шерфетдінова  Ганна та Москаленко Віталій виступили з гуморесками і отримали грамоти у номінації «Володарі сміху», грамоту отримав Ручий Артем за номер «Футбольний фрістайл»  у номінації «Фестивальний дебют».
З  піснею про Україну виступила Поліщук Надія (керівник В.М.Лисенко), дівчина отримала грамоту у номінації «Дзвінкі голоси».
Фестивальний дивограй профтехосвіти показав, що радість творчості дає імпульс до самостійності, до вдосконалення, до відповідальності.


Заступник з навчально-виховної роботи        Галина Осьмуха

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (25.04.2012)
Переглядів: 475 | Теги: Радість творчості