Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Районні змагання з настільного тенісу, шахів і шашок

6. 11 2012 р. відбулися районні змагання з настільного тенісу, шахів і шашок, в яких прийняли участь збірні команди училища.
До змагань була проведена серйозна підготовка на протязі шести тижнів. За цей час були організовані змагання першості училища з настільного тенісу, шахів і шашок, в яких прийняли участь 38 учнів. Учасники змагань старалися якнайкраще примінити  свої навики і можливості, хотіли перемогти і тим надавали іграм деякий запальний характер, що робило їх цікавими. Боротьба проходила в два етапи: спочатку між учнями в кожній групі виявилися сильніші, які в подальшому змагалися між собою.
В командній першості з настільного тенісу І місце зайняла група № 3 в складі Надикто Владислава(перша ракетка)  і Вівташа  Руслана(друга ракетка), ІІ місце група № 2 : Ручій Артем, Березова Лілія, ІІІ місце група № 5 : Бутенко Максим, Лисяк Валентин.
В кінці командні змагання перейшли в індивідуальну першість. І місце зайняв Надикто  Владислав, ІІ місце Ручій Артем, ІІІ місце Вівташ Руслан.
В шаховому турнірі переможцями стали І місце – Яцун Юрій група № 3, ІІ місце Андреасян Татев група № 3, ІІІ місце Застава Богдан група №1.
В турнірі із шашок місця розподілися так: І – Бебешко Ігор група №5, ІІ – Писаренко Марина група №2, ІІІ – Дмитренко Дмитро група № 2 і Кузнєцов Віктор група № 6.
В районних змаганнях шкільної спартакіади було 12 учасників. З настільного тенісу за допомогою жеребкування було створено дві групи по шість команд. Із кожної групи в фінальну частину виходило по дві команди.Ми в своїй групі зайняли ІІІ місце. Склад команди: Надикто Владислав, Ручій Артем, Вівташ Руслан, Березова Лілія.
З шахів команда в складі Яцуна Юрія, Застави Богдана і Андреасян Татев зайняли ІІІ місце.
З шашок команда в складі Бебешко Ігоря, Дмитренко Дмитра, Писаренко Марини вийшла на І місце.
Ми вдячні всім 38 учасникам училищних і районних змагань за їх працю в спорті, проявлену сміливість необхідну для участі в змаганнях, за проявлену ними ініціативу, в результаті якої вони отримали можливість  продемонструвати свої навики в цих видах спорту і додати авторитету  нашому навчальному закладу.