П`ятниця, 16.11.2018, 14:15
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

«Шевченко – це народ, і як народ, він буде вічно жити»


«Шевченко – це народ, і як народ, він буде вічно жити»

Щороку відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України. 
6 березня в Межівському ПТУ під керівництвом викладача української мови та літератури Л.І.Омельчук  пройшла літературно – музична година «Т.Г.Шевченко - співець краси рідного краю!», присвячена річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. 

Гостем свята була громадський діяч, поетеса Межівського краю   Людмила Олександрівна Яцура, у творчому доробку якої є дуже багато віршів присвячених Тарасу Шевченку. Присутні в залі до глибини душі пройнялися її поетичними творами, в яких вона оспівує геніального сина українського народу – Тараса Шевченка. 
Чимало талановитих людей є і в училищі, серед них учениця групи №7 Ткач Олена. Вона прочитала  власний вірш, присвячений Великому Кобзарю, і у вступному слові зазначила, що поезія Шевченка приваблювала її з дитинства і надихала на творчість.  

На свято були запрошені провідний бібліограф РКЗК «Межівська ЦБС»  С.А. Данилова та  провідний бібліотекар юнацької кафедри О.І.Канівець, які розповіли про значення постаті Шевченка та його творчості для багатьох українців. Шевченко як явище велике й вічне – невичерпний і нескінчений. Тому пропаганда його творчості займає одне з провідних місць у роботі Межівської районної бібліотеки. Під час огляду літератури «Вічний як народ»  бібліограф  С.А.Данилова познайомила присутніх з кращими книгами, які розповідають про Великого Кобзаря та є у фонді Межівської  ЦРБ, а О.І.Канівець продекламувала вірші  геніального поета.

Під час заходу вихованці училища мали змогу переглянути відео кліпи про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка, прослухати вірші «Думи мої, думи», «Сестрі», «Тече вода з –під явора», «Заповіт» у відеороликах. Учасники художнього колективу «Дивограй» (керівник Лисенко В.М.) подарували глядачам свої пісні про добро, про рідний край та  Україну.
 
В актовому залі МПТУ була оформлена тематична виставка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…», де учні мали змогу ознайомитися з художніми творами великого генія України Т.Г.Шевченка.
Т. Г. Шевченко - це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Великого Кобзаря - це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Бібліотекар ДПТНЗ «МПТУ»                  Валентина Чехута 


       
       

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (06.03.2013)
Переглядів: 1840