Неділя, 16.12.2018, 12:01
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

СНІД – серйозна проблема людства


 СНІД – серйозна проблема людства
                 
Кожному від народження надається найцінніший дар – життя. І найдорожче, що є в житті – це здоров’я.  Але, як це не дивно, люди дуже легковажно можуть ставитися до свого здоров’я, особливо молодь. Не вміють його берегти і вести здоровий спосіб життя.
З метою пропагування здорового способу життя, профілактики інфекційних   небезпечних хвороб  в Межівському ПТУ    проводяться різноманітні виховні заходи, зустрічі з представниками інших структур, що допомагають учням озброїтися необхідними знаннями, відкривають кожному з них шлях до повноцінного життя. Профілактична робота ведеться  у тісній співпраці з головним лікарем   КЗОЗ «Межівський районний
Так, до відзначення  Всесвітнього  дня  боротьби  з ВІЛ/СНІДОМ, 28 листопада в Межівському  професійно – технічному училищі  відбулася зустріч з сімейним  лікарем Межівської АЗПСМ С.О.Кобець, яка ознайомила вихованців закладу з однією з найважливішою проблемою людства – поширенням епідемії  СНІДу, хвороби, яку у засобах масової інформації часто називають «чумою ХХІ століття», як поширюється і не поширюється ВІЛ, розповіла про  стрімке зростання кількості інфікованих і померлих від СНІДу людей. Світлана Олександрівна  наголосила, що основними шляхами зараження ВІЛ – інфекцією є: статевий; при переливанні донорської крові, зараженої вірусом імунодефіциту; при використанні нестерильного медичного інструментарію; від хворої матері – дитині до, під час, або після пологів,  розповіла  про  симптоми СНІДу. Акцентувала увагу слухачів на тому, як захиститися від ВІЛ/СНІДу та коли доцільно робити аналіз на ВІЛ,  про можливість кожного учня  звернутися в кабінет анонімного обстеження на СНІД за місцем проживання, або за консультацією можна звернутися до обласних центрів боротьби та профілактики ВІЛ/СНІДу, анонімність гарантується законом. Бажаючі мали змогу в медичному кабінеті училища здати кров на ВІЛ.
Заступник директора з НВР Г.О.Осьмуха  наголосила, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких  та рідних від цієї страшної інфекції, бо  СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.
Медична сестра училища Сіренко Вікторія Олексіївна забезпечила кожного учня, присутнього на заході, буклетами «Ти и ВІЧ», «Твоє майбутнє – в твоїх руках».
            У читальному залі бібліотеки була оформлена тематична виставка «Чотири страшні букви - СНІД», а також  знаходиться постійно діючий куточок «Здоров’я дітей – здоров’я нації», де наші вихованці завжди можуть знайти необхідний матеріал, отримати відповіді на будь – які запитання. У нагоді учням стають тематичні папки, у яких зібрано цінні матеріали по профілактиці захворювань.
           Бібліотека навчального закладу поповнилася необхідною спеціальною літературою на допомогу керівникам груп у позакласній виховній роботі з учнями.
          

    Бібліотекар ДПТНЗ «МПТУ»          Валентина Чехута
Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (29.11.2012)
Переглядів: 779