П`ятниця, 16.11.2018, 13:21
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Соборність – віковічне прагнення українського народу

Соборність – віковічне прагнення українського народуДень соборності України – це велике державне свято. Український народ гордиться цією величною і світлою датою: 22 січня 1919 року в історії нашої держави відбулась подія неперевершеного значення – в цей день було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки  і Західно- Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Воля людей, проголошена на площі Святої Софії, стала силою, що привела нас до незалежності в 1991 році.
Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання усіх національно – демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незалежну соборну Українську державу.  З метою розширення знань наших вихованців з історії України у Межівському ПТУ  проведено ряд різноманітних виховних заходів: тематичні  бесіди, класні години, лекції виховного спрямовування, а також  було проведено  виховну інформаційну годину «Співаємо славу тій події і тепер», де учні дізналися про історію та ідеї єдності і соборності українського народу. Під час заходу учні декламували вірші про соборність України, звучали пісні про Україну, рідний край. Активну участь у проведенні заходу взяли вихованці училища: Данилова Л., Єсипова А., Ткач О.,Чехута А., Поліщук Н., Водолазька О, Ткач Л., Іванченко Т.
З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з НВР Г.О.Осьмуха, яка відзначила, що 22 січня – одна з найвеличніших дат української історії, якій судилося стати знаковою подією у державотворенні сучасної незалежної України, соборність і свобода починається з кожного громадянина, його усвідомлення  причастності до подій у навчальному закладі, місцевій громаді, регіону.
Напередодні цих виховних заходів учні мали можливість ознайомитися з виставкою літератури «Відродження України», яку оформлено у читальному залі бібліотеки.
Запорукою подальшого утвердження незалежності нашої держави є загальнонаціональна єдність, про що нагадує нам величне національне свято - День Соборності та Свободи України.Бібліотекар ДПТНЗ «МПТУ»                      В.І.Чехута

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (18.01.2012) W
Переглядів: 1405 | Теги: Соборність – віковічне прагнення ук