Неділя, 16.12.2018, 13:37
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Співпраця ДПТНЗ «МПТУ» з засобами масової інформації

Співпраця ДПТНЗ «МПТУ» з засобами  масової інформації

    Межівське професійно-технічне училище вже не одне десятиріччя  плідно співпрацює з засобами масової інформації.

    Особливо теплі робочі стосунки у нас склалися з районною газетою Межівського району  «Червона зірка»  (головний редактор Стадніченко Олександр Васильович). Свою газету ми ласкаво називаємо «Зірочка», її переплачують працівники училища та учні, кожна  навчальна група  на годинах інформації використовує регіональний матеріал у своїй роботі.
   
    На шпальтах районки постійно висвітлюються найяскравіші події із життя  навчального закладу : різні виховні заходи -  до 110 річниці  заснування профтехучилища, до дня працівника сільського господарства, участь молоді в дні селища, в підготовці відкриття пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам, формування духовності через співпрацю з  православною церквою,  в газеті розповідається про випускників училища минулих років, їх здобутки та досягнення, проведення тижнів фахової майстерності, організації дозвілля, фоторепортажі.

    Лише за минулий  2011 рік на сторінках «Червоної зірки» з’явилося - 27 матеріалів про життєдіяльність профтехучилища. Вже в цьому 2012 році про нас  надрукували 2 матеріали  «Про проведення дня свободи та соборності» і «Учнівський  профком діє». Це безумовно позитивно для підняття престижу навчального закладу в районі.

    В планах МПТУ розширення співпраці з районною газетою Петропавлівського району «Степова зоря» , тому що колишнє ПТУ № 91 стало нашим корпусом 2 , їх діяльність відображається в районній газеті, але не так широко, як в межівській районній газеті.

    Ми знаходимося постійно в творчому пошуку, хочемо запровадити співпрацю з регіональним телебаченням м. Першотравенська. За кошти учпрофкому придбали відеокамеру, маємо намір більш різносторонньо висвітлювати життя училища і використовувати  матеріали для позиціювання закладу і підняття рейтингу в східному регіоні області.

    Вже не перший рік ми успішно опановуємо інтернетний простір. Створений сайт училища, де також висвітлюється різнобічна робота МПТУ. Цікаво, що в районі створений незалежний межівській сайт, на якому також розміщена інформація про наше училище, його   історію, названі робітничі професії за якими здійснюється підготовка учнів шкіл та незайнятого населення.

    В цьому році  я давала інтерв’ю обласній  газеті «Вісті Придніпров’я» про підготовку учнів в училищі.

    Отже,  висвітлювання  різнобічної життєдіяльності навчального закладу в засобах масової інформації  - це непростий, але важливий засіб для підвищення рейтингу училища, його статусу, підняття престижу. І хочеться дати молодим колегам  невеличку пораду, не бійтеся, йдіть сміливо до редакцій своїх регіональних газет, встановлюйте неформальні контакти, пишіть про себе і надавайте матеріали, їх надрукують непремінно


Заступник директора з навчально – виховної роботи         Г.О.Осьмуха.

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (30.01.2012) W
Переглядів: 426 | Теги: Співпраця ДПТНЗ «МПТУ» з засобами м