Понеділок, 22.10.2018, 16:20
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Тиждень економічних дисциплінТиждень економічних дисциплін

Сучасна людина без економічних знань не може вважати себе  підготовленою до життя і роботи. Економічні знання універсальні, вони необхідні у всіх сферах життєдіяльності, а тому потрібні не лише спеціалістам, а і кожній людині.
    В кінці грудня в Межівському профтехучилищі відбувся тиждень економічних дисциплін. Викладачі спец предметів « Бухгалтерський облік», «Основи галузевої економіки» І.П.Соловйова та предмету «Економіка»  Г.О.Осьмуха  разом з учнями підготували різноманітну пізнавальну програму.  Особливе зацікавлення  визвав батл між працівницею бухгалтерії МПТУ О.Д. Янжулою та ученицею групи № 12 за професією «Оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» Куц Аліною, які змагалися в пізнанні бухгалтерського професійного сленгу, знанні бухгалтерських понять та термінів, вмінні опрацьовувати бухгалтерську документацію на комп’ютерах.  Учні груп № 11 «Кухар» та № 15 «Оператор з ветеринарного оброблення тварин, оператор зі штучного осіменіння тварин та птиці, водій автомобіля (категорії»В») взяли участь в  уроці-вікторині «Цікавий світ економіки», де команди учнів змагалися у знанні економічних термінів, розгадували загадки на економічні теми, складали зі складів  економічні слова, провели конкурс знавців приказок та прислів’їв  на тему праця та гроші  під гаслом «Учень скаже, як зав’яже», згадували назви національних валют різних країн і пов’язували їх з тими країнами, де вони знаходяться в обігу. Бібліотекар В.І.Чехута організувала виставку економічної літератури.
Випуск економічних газет та листівок завершив   тиждень економічних дисциплін . Мета тижня довести, що економіка є  тою дисципліною, яка необхідна учням,вона допомагає зрозуміти, як люди використовують дефіцитні ресурси для виробництва й обміну для задоволення власних проблем, допоможе вихованцям опанувати економічну грамотність, щоб компетентно приймати рішення як споживачам, виробникам, заощаджувачам та інвесторам.

    Методист                     Л.П.Окара

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (29.12.2012)
Переглядів: 1094