П`ятниця, 16.11.2018, 14:32
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Класний керівник

Україна – серце ЄвропиУкраїна – серце Європи


    День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті ради ЄС у Мілані. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах – кандидатах: Македонії, Туреччині, Хорватії).
     Щорічне відзначення цього дня в нашій державі  започатковано Указом Президента України від 19 квітня  2003 р. № 339. Третя субота травня - дата святкування в Україні Дня Європи.
    18 травня у нашому Межівському профтехучилищі  ми взяли участь у проведенні єдиного уроку на тему «Україна – серце Європи».

Куточків різних на Землі багато
Європа серед них – найкраща над усім,
Бо саме тут нас народила мати
Європа – наш великий спільний дім!

    Викладач  предмета «Європейський вибір»  І.О.Фесенко цікаво розповіла нам про історію виникнення цього чудового свята, учениця першокурсниця Іванченко Тетяна виступила з рефератом «Про досягнення  в співпраці між Україною та ЄС, підготовку до «Євро – 2012». Було презентовано робота випускника групи № 15 Лазарєва Євгена «Європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки Дніпропетровського регіону», що  брала участь у обласному конкурсі і увійшла у 20 кращих робіт. Ми згадали країни ЄС, звернули увагу на те,  що Україна дійсно є серцем Європи, і нам, молодим, створювати позитивний європейський  імідж  нашої країни. Заступник з виховної роботи Г.О.Осьмуха звернула нашу  увагу на формування цілісного поняття «європеєць», на виховання толерантного ставлення до історичних подій та культурних традицій різних народів.особистостей.

    Україна – серце Європи,  а Межова – його частинка!
 
Голова учпрофкому МПТУ            Валерія Яковлєва

Категорія: Класний керівник | Додав: ptu76 (18.05.2012)
Переглядів: 1728 | Теги: Україна – серце Європи