П`ятниця, 16.11.2018, 13:21
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

В.С.Висоцький - видатний радянський актор, співак і поет

В.С.Висоцький - видатний радянський актор, співак і поет
Чуть помедленнее, кони, чуть помедленнее,
Умоляю вас вскачь не лететь.
Но что-то кони мне попались привередливые,
Коль дожить не успел так хотя бы допеть.
       25 січня, виповнюється 74 роки із дня народження легендарного поета, музиканта й артиста Володимира Висоцького – душі  і легенді цілої епохи . З цієї нагоди до Петропавлівського відділення ДПТНЗ «МПТУ» був запрошений Букалов Сергій Євгенійович –художний керівник районного Будинку культури, який ознайомив із життєвим шляхом і творчістю  видатного барда .  Який наголосив, що його пісні та ролі в кіно і театрі є найбільшими досягненнями поета і актора. Його результатом роботи захоплюється вже не одне покоління. Особисто він також присвятив вірш Висоцькому, який надрукований у альманасі «Перлини степового краю»
       Володимир Семенович Висоцький — видатний радянський актор, співак і поет (бард), класик жанру авторської пісні, автор низки прозаїчних творів, заслужений артист РРФСР (1986, посмертно) і лауреат Державної премії СРСР (1987, посмертно).
       Висоцький написав близько 700 пісень і віршів: написав понад 100 віршів, близько 600 пісень і поему для дітей (в двох частинах), з великим успіхом гастролював у СРСР і за кордоном.
       Самостійно й у співавторстві створив кілька прозаїчних творів.
       Висоцький знявся майже в 30 фільмах, у багатьох з них звучать його пiснi. На багато ролей її не стверджували, причому далеко не завжди з творчих причин. Висоцький брав участь також в озвучуванні одного мультфільму — «Чарівник Смарагдового міста». Крім того, спочатку Вовка в мультфільмі «Ну, постривай!» передбачалося озвучувати Висоцьким, але згодом його замінив Анатолій Папанов. Як актор зіграв,  зокрема, у кінофільмах «Місце зустрічі змінити не можна», «Вертикаль».
       Учасник постійної трупи театру Драми і комедії на Таганці.
      Висоцький особливо прославився виконанням своїх авторських пісень під акустичну гітару. У роки строгої цензури він зачіпав цілу низку заборонених тем, чому і сам багато в чому був під забороною, — в радянські часи його записи розповсюджувалися майже виключно на магнітоальбомах, заборонялися зйомки у низці фільмів, виїхати за кордон стало можливим тільки завдяки активним діям дружини — французької актриси Марини Владі.
       За результатами опитування ВЦІОМ, що проводилося в 2010 році, Висоцький зайняв друге місце в списку «кумирів XX століття» після Юрія Гагаріна.
       На завершення нашої зустрічі в залі прозвучали пісні В.Висоцького у виконанні нашого гостя -  Букалова С.Є.

Методист   В.І.Філіп’єва

Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (24.01.2012) W
Переглядів: 526 | Теги: співак і поет, В.С.Висоцький - видатний радянський