Понеділок, 22.10.2018, 15:51
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » ВЕЛИКА ВІТЧИЗНЯНА ВІЙНА

Пам’ятаймо минуле, заради майбутнього!

Пам’ятаймо минуле, заради майбутнього!


Ти прийшла, Перемого, слідами війни,
З- під заліза і по пилу – цвітом весни,
Тим навічним вогнем, що горить – не згора,
Обеліском, який увінчала зоря.

66 років віддаляють нас від буремних днів Великої Вітчизняної війни. Для історії це лише маленька крапелька, а для нас, людей, - майже ціле життя.
Скільки людських життів забрала та війна, скільки доль поламала! Але в нашого народу вистачило мужності і сили вистояти, перемогти, відбудувати зруйноване, виростити нові покоління. Мільйони людей шанобливо схиляють голови у задумі, пригадуючи імена всіх, хто поліг у болях, захищаючи найдорожче – рідну землю і свою родину.
Уже кілька післявоєнних поколінь наших співвітчизників зростає у мирі та спокої, і тільки із розповідей старих людей та хвилюючих кадрів хронікально – документальних і художніх фільмів ми, молодь, дізнаємось про ту страшну вселенську трагедію. Живучи у спокої і благополуччі, ми не забуваємо тих, хто пішов у небуття, але найбільший обов’язок сучасників – шанувати і підтримувати людей, які вижили та вистояли у ті грізні роки і на фронті, і в тилу, і в полоні.
 В  Межівському  ПТУ  традиційними стали урочистості до Дня великої перемоги – 9 травня.  Учні та працівники беруть участь у районних заходах до цієї дати. Покладання гірлянди Слави, автопробіги до  пам’ятників визволителям нашого району, записи спогадів ветеранів Великої Вітчизняної війни, оформлення книжкових   виставок та  тематичних папок   - традиції навчального закладу.
Ми не маємо права забувати, завдяки чиїм безстрашним подвигам живемо у вільній державі. Пам'ять народну неможливо стерти, історію не переписати нікому! Ми повинні передати у спадщину наступним поколінням світлу пам'ять про всіх, хто кував Велику Перемогу у роки Великої Вітчизняної війни, зробити все, щоб були відомими імена вірних синів і дочок Вітчизни воєнної пори.
     Цінуймо ж те, що маємо і дбаймо про мир та спокій на землі! Щоб наші діти і онуки чули тільки розповіді про війну і ніколи не стали її свідками.


Через війну вели усі дороги,
Через біду, пекельний страх,
Щоб квітло сонцем Свято Перемоги
І радістю світилося в очах.
Вітаємо зі святом всіх Вас щиро!
Живіть здорові в щасті і в теплі!
Бажаєм всім любові, щастя, миру
На нашій рідній і святій землі!
Хай пісня лине в синь небес крилато,
У мирне небо хай зліта салют!
День Перемоги – це найкраще свято!
І на землі хай в мирі всі живуть!
Лідер творчої групи «Натхнення»   ДПТНЗ «МПТУ»         Альона Чехута

Категорія: ВЕЛИКА ВІТЧИЗНЯНА ВІЙНА | Додав: ptu76 (06.12.2011)
Переглядів: 1116 | Теги: заради майбутнього!Пам’ятаймо минул, Пам’ятаймо минуле, заради майбутнього!