Неділя, 16.12.2018, 12:22
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Ветеринари представили себе гідно!Ветеринари представили себе гідно!

Ми – ветеринарії майбутнє й надія,
Усе нам під силу, усе ми зумієм,
Сяє в очах милосердя, як жар,
Найкраща професія – ветеринар!


9 листопада 2012 року в  Покровському ВПУ № 75 відбувся профорієнтаційний захід за участю обласного центру зайнятості, НМЦ ПТО у Дніпропетровської області, обкому профспілки працівників агропромислового комплексу та Покровської райдержадміністрації і селищної ради, гостей із вищих та середніх навчальних закладів. На цей захід були запрошені профтехучилища східного регіону області, які готують робітників для сільського господарства: Покровське, Васильківське, Межівське, Миролюбівське  профтехучилища. Від нашого навчального закладу у святі прийняла участь команда юнаків та дівчат  груп № 4 та № 15 за  професією «Оператор з ветеринарного оброблення тварин» (майстри виробничого навчання В.П.Козлюк та О.М.Яременко).
Ветеринари взяли участь у параді професій, виставці технічної та прикладної творчості молоді за професіями, які готує МПТУ – тракторист - машиніст  сільськогосподарського виробництва, водій автомобіля (категорії «С» і «В»), кухар, оператор комп’ютерного набору, конторський службовець, оператор з ветеринарного оброблення тварин. Особливий інтерес та пожвавлення визвав майстер-клас, який організував майстер в/н В.П.Козлюк зі своїми учнями Кравченко Вікторією, Суяровим Бехрузом та іншими учнями.  Кот Чапі, пес Барі, кролики, свинка були активними учасниками свята. Учні та майстри надавали консультації по догляду за свійськіми таринами, їх лікуванню  та попередженню захворювання. Агітбригада під керуванням Лисенко В.М. розповіла про надзвичайно цікаву та відповідальну професію ветеринар, запросила на навчання  в профтехучилище за цією професією.
Учні Кравченко Вікторія, Суяров Бехруз, Пошита Яна, Конопат Олександр, Федорченко Владислав, Кононенко Дмитро, Сипало Віта, Сорока Людмила, Буйновська Надія,  Мунтян Євгеній,  Деренська Катерина гідно представили  професію ветеринар, довели, що обрана професія найвідповідальніша, перспективна та престижна, користується попитом на ринку праці.


    Заступник з навчально-виховної роботи            Галина Осьмуха
Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (12.11.2012)
Переглядів: 448