П`ятниця, 16.11.2018, 13:32
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Виховання особистості: сходження до духовності.


Виховання особистості: сходження до духовності.

     Сьогодні слово «духовність» згадують дуже часто, але мабуть не всі розуміють його значення. Одні вважають, що духовність — це розумність. Інші — що це щось церковне.
Усе в людині від душі. Вихованої душі. І кохання, і біль, і страждання. Це вміння співчувати, бачити. Маленький Принц Сент-Екзюпері вмів бачити серцем. Бачити найголовніше, любити й прощати.

      Проблема духовного розвитку особистості вічна. Скільки існує людина, стільки вона намагається вдосконалити свій внутрішній світ. Формування духовного світу дітей і молоді, духовності як провідної якості особистості  - велике і складне завдання, що стоїть у центрі уваги педагогів, вихователів, батьків.

      Вже не перший рік мешканці молодіжного гуртожитку Межівського ПТУ спілкуються з протоієреєм Свято – Успенського храму  в Межівському окрузі церков отцем Віталієм. Так, 20 лютого відбулася зустріч отця Віталія з учнями, на якій Благоччиний розповів про заповіді Господні, вміння прощати, знаходити в серці любов до ближнього, відноситися до кожної людини так, як кожен би хотів, щоб так відносилися до нього, берегти душу і тіло у чистоті, берегти кохання. Отець Віталій запросив вихованців відвідувати  Свято-Успенський храм і на свята, і в буденні дні. Він  наголосив,  що зустрічі з учнями училища будуть продовжуватися і надалі, бо саме у юному віці закладаються основи особистості.

    Учні з радістю сприймали слова Божого наставника, який допомагає в духовному відродженні традицій християнства.
 

     Отець Віталій – бажаний гість в нашому навчальному закладі. Не один рік  на випускних урочистостях він благословляє випускників училища на самостійне життя, напутствує їх на добрі вчинки, дарує ладанки.  Для наших вихованців він став не тільки духовним наставником, але й щирим другом і порадником.

     Отже, духовність людини тісно пов’язана з її моральним життям. Тож бережімо нашу християнську духовність, яку ми успадкували від своїх батьків, а духовність збереже нас.

Бібліотекар ДПТНЗ «МПТУ»             Валентина Чехута

    

   


Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (21.02.2013)
Переглядів: 565 | Теги: духовність, виховання, особистість