Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Спорт

ВІСТІ З ДЮСШ

(про нас пишуть газети)

Протягом двох тижнів в Пєтропавлівській ДЮСШ відбувалися внутрішньо групові змагання з футзалу. В першості взяли участь чотири команди. Змагання відбувалися за коловою системою, тобто кожна команда зустрічалася з кожною командою двічі. Під час турніру відбувся також конкурс з жонглювання м'ячем (набивання м'яча двома нога­ми в колі). Переможцем цих змагань став Тарасов Владислав. За перемогу він нагороджений грамо­
тою.

За підсумками змагань І місце виборола коман­да в складі: Тарасова Владислава, Резнікова Анто­на, Лисаченка Максима, Рябова Владислава. Усі учасники турніру нагороджені золотими, срібними і бронзовими медалями. Кращим бом­бардиром став Войтенко Богдан, на рахунку якого 22 забитих м'яча. 10 лютого 2013 року відбулася відкрита
першість Петропавлівської ДЮСШ з настільного тенісу на приз депутата Дніпропетровської облради Ковальського Романа Степановича.

В змаганнях брали участь 11 команд. Змагання проводились по двом віковим групам. І місце зайняли спортсмени ПТУ. На II та НІ місці спортсмени ДЮСШ. Перехідний кубок вручено спортсменам ПТУ. Переможці змагань нагороджені медалями і грамотами. І місце в старшій віковій групі зайняв Надикто Владислав, II -Вівташ Руслан, III - Пархоменко Сергій. В молодшій віковій групі: І місце - Войтенко Богдан, Іі - Пастарнак Максим, III - Рябов Влад.

Приємно, що в наших вихованців, які закінчили школу, не згасла любов до занять спортом , веден­ня здорового способу життя. Вони беруть участь в різноманітних районних змаганнях. Тренерський колектив щиро дякує спонсору
Садовому Івану Анатолійовичу за надання матері­альної допомоги в придбанні електролампочок для освітлення спортивної зали.