П`ятниця, 16.11.2018, 13:36
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Спорт

Волейбол в училищі люблять


Волейбол  в  училищі люблять
(смт.Петропавлівка)
  
 На протязі двох тижнів проводилася підготовка нашої збірної команди юнаків з волейболу до районних змагань шкільної спартакіади, які відбулися 31 січня в спортзалі ЗОШ №2.
    З кожним роком накопичується досвід з цього виду спорту і змагання показали, що наша команда вийшла на рівень кращих шкільних команд району. На ряду з досвідченими вже гравцями збірної учнями групи №3 Гаращенком  Ігорем, Надиктом Владиславом, Савченком Дмитром, пройшли випробовування  першокурсники учні групи №5 Зайцев Олексій, Глушко Богдан, Машкін Денис, Хвостенко Євген і другокурсник учень групи №3 Вівташ Руслан.
    В змаганнях прийняли участь 13 команд, які розділили на 4 групи по 3 команди, в одній 4. По результатах жеребкування училище потрапило в одну групу з не слабкими командами ЗОШ №2 і Лозівської школи. З кожної групи в півфінал виходила одна команда, всього 4 команди. В своїй групі команда училища стала переможцем і в півфіналі майже при рівній грі поступилася команді Троїцької школи, а за 3-тє і 4-те місце Петропавлівській школі №2 і зайняла 4-те місце. Це значний для нас успіх. Всі гравці команди і до тренувань і до змагань віднеслись дуже відповідально і кожен зробив все на що здатен. Виступ команди періодично носив пульсуючий характер. То гра налагоджувалась, то не витримували навантажень і починали робити помилки, і навпаки. І в такі моменти на обличчях наших хлопців було видно скільки переживань і досади за кожну зроблену помилку і скільки радості за кожний вдалий епізод змагань.
    Ми дуже вдячні учасникам цих змагань за результативний виступ команди, за їхній труд в спорті. Такі події краплинка за краплинкою формують престиж і авторитет нашого училища в районі.
А вже 7 лютого в таких же змаганнях взяла участь збірна команда з волейболу дівчат.
З кожним роком хоч і повільно зростає рівень і цієї команди. Якщо минулий і позаминулий рік спрацьовував психологічний фактор, боязнь змагань дівчат сковувала, вони мало рухались під час гри, командні дії не виходили, і їх майже розгромлювали шкільні команди, то цей раз дівчата зуміли дати бій і в своїй групі вибороли двоє очок.                                      Дванадцять команд було розбито на 4 групи по 3 команди. Училищна команда потрапила в одну групу з не простими командами ЗОШ №2 (друга команда) Олександропільської і Новоселівської шкіл. Наша команда майже на рівний зіграла з командами цих шкіл. Із нашої групи в півфінал вийшла команда Новоселівської школи яка в кінці стала призером змагань, зайнявши друге місце.
    Склад збірної команди училища Писаренко Марина, Водолазька Наталя, Березова Лілія група №2; Щербина Сніжана група №3; Скрипникова Віта, Мельник Вікторія, Цибульська Олена група №7.
    Ми задоволені виступом нашої команди тому, що дівчата проявили вольові зусилля і на змаганнях показали себе набагато краще чим, під час тренувань.

       

  
Категорія: Спорт | Додав: ptu76 (19.02.2013)
Переглядів: 394