П`ятниця, 16.11.2018, 13:21
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Зустрічаємо свято автомобіліста


Зустрічаємо  свято  автомобіліста

 

   28 жовтня у  неділю в  країні  відзначатимуть професійне   свято День автомобіліста. Це свято в народі називають ще «День водія». Відповідальність, любов і професіоналізм - це відмінна риса  більшості водіїв.

    В Межівському ПТУ вже багато років одна із найбільш популярних  та найулюбленіших професій, за якою здійснюється державне замовлення є професія водія. Юнаки та дівчата навчаються цієї професії з задоволенням, отримують права водія, йдуть на роботу в господарства Межівського та Петропавлівського районів нашої області.

    В  профтехучилищі напередодні професійного свята автомобілістів пройшов виховний захід «Автомобіль не розкіш, а засіб пересування», який підготував викладач ПДР Мелешко Сергій Степанович. Учні навчальних груп № 8 за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій ( категорії «С») та  № 15 «Оператор з ветеринарного оброблення тварин, водій (категорії «В»)  ознайомилися з цікавими фактами із історії виникнення автомобіля, виникнення свята автомобіліста та дорожника,  розбирали цікаві автодорожні ситуації на схемах, оглянули книжкову виставку, яку підготувала бібліотекар  училища Чехута Валентина Іванівна.  Особливий інтерес у учнів  викликали листівки  ретро автомобілів,  інформація про стан розвитку автомобільного транспорту в Україні.

        З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів, щорічно кількість нових автомобілів  збільшується  на 50 тисяч. Автотранспортом в Україні перевозиться 22 % вантажів і 88 % пасажирів.
Дорога - це символ руху.    А безпека на дорогах – вимога часу.


    День автомобіліста  і дорожника – свято  нашого Межівського  ПТУ , тому що за багато років  підготовлено  тисячі  водіїв (категорії «С») і  (категорії «В»). Викладачі ПДР Мелешко С.С., Садовий М.П., майстри  виробничого навчання Новак А. М., Жовтяник А. В., Томас В.Ф., Гринь О.В.,   Єрохін І.М.  дали  путівку в життя   сотням молодих автомобілістів.

    Щиро вітаємо майстрів виробничого навчання, викладачів спец дисциплін, всіх  тих хто пов’язав своє життя з підготовкою водіїв, учнів, випускників училища. Бажаємо Вам безпечної їзди, надійної роботи усіх вузлів і агрегатів, а також здоров ’ я, успіхів у навчанні, опануванні цікавої професії водій   і сімейного щастя! Зі святом автомобіліста!

    Заступник з навчально-виховної роботи            Галина Осьмуха
Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (26.10.2012)
Переглядів: 617