П`ятниця, 16.11.2018, 13:54
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна робота » Виховні заходи

Звітував учпрофком училища


Звітував учпрофком училища

         12 грудня 2012 року  в Межівському ПТУ відбулася звітно – до виборча конференція учнівської профспілкової організації, у якій взяли участь делегати від 11 навчальних груп.                                                                                                                                                                                                       
  Було заслухано доповідь голови учнівського профкому Яковлєвої Валерії  про роботу учпрофкому за звітний період з 08.12.2011року по 12.12.2012року  та звіт ревізійної комісії, казначей Кишкань Ольга.
Учнівська профспілкова організація працює вже 9 років, вона була створена у вересні 2003 року. Всі учні, які приходять на навчання в Межівське ПТУ становляться членами учнівської профспілкової організації. Профспілка допомагає педагогічному та трудовому колективу училища здійснювати всі напрямки життєдіяльності нашого навчального закладу. На 1 грудня 2012 року  учнівська профспілкова організація корпусу 1 налічує 288 чол.
За звітній період було проведено  9 засідань учпрофкому, розглядали різні питання життєдіяльності учнівської організації. Серед проблем, які вимагають невідкладного розв’язання: забезпечення теплового режиму в училищі, ремонт  даху над актовою залою, відвідування навчальних занять учнями, та збереження контингенту учнів.
В обговоренні звітної доповіді взяли участь профорги груп №7 Єсіпова Настя, староста гр. № 12 Куц Аліна, член стипендіальної комісії училища, учень гр.. № 15 Федорченко Владислав, профорг гр. № 8 Кудря Віталій,  а також заступник директора з НВР Галина Олександрівна Осьмуха.
Виступаючі проаналізували позитивні сторони в роботі профкому, вказали на недоліки й визнали роботу профспілки в цілому задовільною.
Зокрема було відзначено велику роботу по організації спортивного та культурно – масового  дозвілля, позитивну оцінку отримала робота по створенню морального клімату в учнівському колективі, стан викладання навчальних дисциплін педагогами училища, а також організація виховних заходів.
Медичному обслуговуванню в  училищі приділяється багато уваги. Медична сестра Сіренко Вікторія Олексіївна надає першу допомогу учням  в училищі. Потрібно кожному члену профспілки берегти своє здоров’я: не палити, не вживати алкогольні напої та наркотичні засоби, попереджувати такі захворювання, як грип та ін.
Усі виступаючі були солідарні в тому, що головне призначення навчального закладу – готувати високопрофесійних спеціалістів для  сільського господарства. Педагогічний колектив МПТУ з успіхом справляється з цією задачею, дбаючи про нормальні побутові умови навчання, проживання учнів у гуртожитку, дотримання санітарних норм, забезпечуючи виховання культури поведінки, культури взаємовідносин в учнівському колективі, а також організовуючи заходи по збереженню життя й здоров’я вихованців.
У своєму виступі  заступник директора з НВР Г.О.Осьмуха підкреслила, що головним завданням кожного учня є прагнення розвивати свій інтелект, убезпечувати себе від небезпечних захворювань,  відзначила велику роботу профспілки по створенню матеріальної бази для спортивної і культурно-масової роботи. Відзначила, що дуже хочеться, щоб в учнівському колективі нашого навчального закладу не було правопорушників.
Підводячи підсумки конференції Г.О.Осьмуха спонукала  учнів, щоб вони  доклали всіх зусиль для опанування спеціальністю, яку  самостійно обрали, готувалися до самостійного активного життя.  
               
 Голова  профспілкового комітету ДПТНЗ «МПТУ»                         В.І.Чехута


Категорія: Виховні заходи | Додав: ptu76 (12.12.2012)
Переглядів: 361