Четвер, 25.04.2019, 05:53
Ви увійшли якГість | Група "Гості"Вітаю ВасГість | RSS

  

Абітурієнту

Шановний абітурієнт!

 

ДПТНЗ "МПТУ"

 з нетерпінням чекає на тебе!

 

До твоїх послуг одне із найстаріших навчально-виховних закладів Дніпропетровської області, яке розташоване на сході Дніпропетровської області у районному центрі, селищі Межова по вулиці Сонячна, № 2.

 

Тут ти можеш отримати професію і здобути загальну середню освіту після 9 класів за такими професіями, як кухар; оператор з ветеринарного оброблення тварин, водій автотранспортних засобів категорії «В»; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар-ремонтник, водій категорії «С», а після 11 класів пропонуємо  тобі такі  сучасні професії, як оператор комп’ютерного набору; оператор комп’ютерного набору, конторський службовець(бухгалтерія) тощо.

 

В училищі працює їдальня, є молодіжний готель (гуртожиток) на 80 місць, бібліотека, читальний, актовий  і спортивний зали, майстерні, лабораторії.

 

Близько 20 тисяч учнів та слухачів пройшли навчання в нашому професійно – технічному училищі. Його  недарма називають кузнею робітничих кадрів.

 Якщо ти любиш свій край, бажаєш його розвитку, обери робітничу професію і прямуй до нас!

 

 

 

 

СТВОРИ СЕБЕ САМ УЖЕ СЬОГОДНІ!

 

 

Ми чекаємо тебе, наш шановний абітурієнт -2013

 

Приймальна комісія ДПТНЗ"МПТУ"
     
 
ДПТНЗ "МПТУ" Приймає на навчання випускників 9-11 класів (безкоштовно, за рахунок державного бюджету) по спеціальностям :

На базі 9 -ти класів ( з отриманням середньої освіти ) :


- Тракторист-машиніст с/г виробництва кат. „АВС”, водій автотранспортних засобів кат. „С”, слюсар-ремонтник) – 3 роки;
- Кухар –3роки;                                                                     
                                                                                                      
          Оператор з ветеринарного оброблення тварин,водій автотранспортних засобів категорія "В"  -2 роки
На базі 11 -ти класів:
-
Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець -1,5 р;
- Оператор комп’ютерного набору – 1 рік;


Курсова підготовка (платно) :
• Бджоляр - 6 м;
• Водій автомобіля "ВС” - 3,5м;
• Водій категорії "А”(мотоцикліст) - 1,5м;
• Офіціант - 5 м;
• Кондитер - 6 м;
• Продавець(з лотка на ринку) -1,5м;
• Тракторист категорії "А” -6 м;
• Оператор комп’ютерного набору -4м


П Р А В И Л А

прийому до ДПТНЗ "МПТУ"


1. До ДПТНЗ "МПТУ" приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають повну чи базову загальну середню освіту або освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями.

2. Прийом до ДПТНЗ "МПТУ" здійснює приймальна комісія. Очолює приймальну комісію директор професійно-технічного училища, який своїм наказом визначає склад і порядок її роботи, затверджує правила прийому до професійно-технічного училища, розроблені до початку прийому документів згідно із Типовими правилами. Приймальна комісія проводить із вступниками бесіди з питань вибору професії, або спеціальності, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого спеціального захисту учнів, слухачів, наступного працевлаштування, організовує роботу з комплектуванням навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров’я та професійної придатності вступників, а також вирішує інші питання, пов’язані з прийомом.

3. Громадяни України користуються рівними правами при вступі до професійно-технічного училища відповідно до своїх здібностей і нахилів. Обмеження допускаються за медичними та віковими (29 років включно) показниками, а також за показниками професійної придатності, що визначається Кабінетом Міністрів України. Іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, при вступі до ДПТНЗ "МПТУ"  користуються рівними правами з громадянами України.

4. Прийом документів вступників завершуються не раніше, ніж за 7 днів до початку занять. Навчальний рік в училищі розпочинається 1 вересня. Для організації перепідготовки робітників і підвищення їхньої кваліфікації початок занять встановлюється по мірі укомплектування навчальних груп.

5. Правила прийому ДПТНЗ "МПТУ" своєчасно доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди і обумовлюють: І. – училище готує спеціалістів по слідуючих професіям: на базі 9 класів: 1. „ Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар – ремонтник. водій автотранспортних засобів ( категорії „С”), термін навчання 3 роки; 2. „Кухар”, термін навчання 3 роки; 3. „Оператор з ветеринарного оброблення тварин, водій автотранспортних засобів ( категорії „ВС”) , термін навчання 3 роки; на базі 11 класів: 1. „Оператор комп’ютерного набору,”, термін навчання 1 рік; 2. „Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець”, термін навчання 1,5 рік. Для незайнятого населення курсова підготовка з професій: а) продавець з лотка на ринку – 30 чол.; б) бджоляр – 30 чол.; в) офіціант – 30 чол.; г) кондитер – 30 чол.; д) водій автотранспортних засобів (категорії „С”) – 30 чол.; є) водій мототранспортних засобів (категорії „А” ) – 30 чол.; ж) тракторист-машиніст с/г виробництва – 30 чол. - Обсяг прийому становить: - „ Тракторист–машиніст с/г виробництва, слюсар – ремонтник. водій автотранспортних засобів категорії „С” – 30 чол.; - „Кухар” – 30 чол.; -„Оператор з ветеринарного оброблення тварин, водій автотранспортних засобів категорії „В” – 30 чол.; -„Оператор комп’ютерного набору” – 30 чол.; - „Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець” – 30 чол. - Форма навчання денна, вечірня (змінна) з відривом, без відриву від виробництва, за індивідуальним планом. - На спеціальність „Тракторист-машиніст” та „Водій автомобіля категорії „С” приймаються громадяни, яким на час закінчення навчання виповнюється 18 років. - Прийом до ДПТНЗ "МПТУ" на всі спеціальності проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами вступних випробувань. - До училища зараховуються учні, які подали відповідні документи і не мають обмежень за станом здоров’я. - Оскарження результатів прийому здійснюють педагогічна рада училища та Головне управління освіти і науки. - Прийом до професійно-технічного училища здійснюється з 1 червня по 24 серпня. З курсової підготовки на протязі року при наявності договорів з замовниками та по мірі формування навчальних груп.

7. Вступники надсилають поштою, або подають особисто заяву про вступ до ДПТНЗ "МПТУ" на ім’я директора із зазначенням обраної професії (спеціальності), форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають: - Документ про освіту в оригіналі (свідоцтво про освіту, атестат); - Медичну довідку за формою 086-у та довідку про щеплення; - Довідку з місця проживання та про склад сім’ї; - 6 фотокарток розміром 3х4 см.; - 2 ксерокопії паспорту або свідоцтва про народження (1 - для оформлення учнівського квитка); - Ксерокопію довідки про ідентифікаційний код громадянина; - Документ про відношення до військової повинності та документи, що дають право на пільги, вступник подає особисто в строки встановлені для подання документів.

8. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

9. У випадку, коли бажаючих поступити до ДПТНЗ "МПТУ" більше від можливості прийому, училище проводить конкурсний відбір за середнім балом про освіту.

10. Зазначений порядок прийому документів і зарахування поширюється на вступників, які не мають базової середньої освіти і подають довідку про навчання в основній середній загальноосвітній школі.

11. Зараховуються до ДПТНЗ "МПТУ" без вступних випробувань: - особи, яким за Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надає таке право; - випускники старшої середньої загальноосвітньої школи, нагороджені золотою і срібною медаллю; - випускники основної середньої загальноосвітньої школи, які мають Свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; - учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають з професій (спеціальностей), для яких вищезазначені дисципліни є профілюючими.

12. Зараховуються позачергово з моменту подачі документів при позитивних результатах вступних випробувань: - діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування; - інваліди, яким не протипоказано навчання за обраною професією (спеціальністю та спеціалізацією); - особи, яким Законом України „Про Статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право.

13. Першочергово зараховуються за інших різних умов: - особи, яким Законом України „ Про Статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту” надане таке право; - діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають копії витягу з наказу проте, що батько (мати) визнані такими, що загинули при виконанні службових обов’язків.

14. Зарахування до ДПТНЗ "МПТУ" оформляється протоколом приймальної комісії і затверджується наказом директора. Зарахування проводиться не пізніше ніж за 5 днів до початку занять. Рішення приймальної комісії своєчасно доводиться до відома вступників. Оформлення зарахування може супроводжуватися укладанням договору між ДПТНЗ "МПТУ" та замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією, установою) і вступником (його батьками для неповнолітніх) про навчання та працевлаштування.

15. Особи які, без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку відраховуються з ДПТНЗ "МПТУ". На звільнені при цьому місця можуть проводитись додаткове зарахування осіб, які подають відповідні документи. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій ДПТНЗ "МПТУ"проводить додатковий прийом.

16. Особам, які не зараховані до ДПТНЗ "МПТУ", а також тим, що без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше 5 днів із дня прийняття рішення.

17. Контроль за дотриманням цих правил здійснюється дирекцієюДПТНЗ "МПТУ" та головним управлінням освіти і науки.

Умови навчання
Для навчання учнів училище має таку навчально – матеріальну базу: 19 кабінетів, з них: загальноосвітнього циклу – 8, професійно – технічного – 11; 2 комп’ютерних класи, 7 лабораторій, спортивний зал, гуртожиток, актовий зал, їдальня, 23 трактори, 4 комбайни, 40 сільськогосподарських машин.

Учні мають змогу навчатись за такими професіями: на протязі 3-х років після закінчення 9 – ти класів загальноосвітньої школи: робітник фермерського господарства, оператор з ветеринарної обробки тварин , водій автотранспортних засобів (категорія «В») , кухар; на протязі 1 і 1,5 року після закінчення 11 класів: оператор комп’ютерного набору, оператор комп’ютерного набору, конторський службовець. Для бажаючих інших вікових груп організовано в училищі курсову перепідготовку за такими професіями: бджоляр, водій автотранспортних засобів(категорія «В,С»), водій автотранспортних засобів (категорія «А»), офіціант, кондитер, продавець (з лотка на ринку), тракторист ( категорія «А»), оператор комп’ютерного набору.

Дозвілля
 Учні училища мають змогу випробувати себе та свої сили, займаючись в різних спортивних секціях, клубах по інтересах. Так, в училищі працюють спортивні секції футболу, волейболу та пауерліфтингу. Беручи участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах з пауерліфтингу учні неодноразово займали призові місця, були переможцями Любителі шахів мають можливість удосконалювати свою техніку гри в гуртку «Е2 –Е4». Клуб «Червона калина» об’єднав любителів поезії рідного краю та юних поетів. Гурток «Зроби красу своїми руками», який працює на базі гуртожитку, направляє енергію талановитих учнівських рук для створення різних виробів з тіста, соломки та інших матеріалів. Любителям комп’ютерів допомагає в опануванні комп’ютерними технологіями гурток «З комп’ютером на «ти». Тим, хто захоплюється книгою, завжди відкриті двері бібліотечного клубу «Книголюб». Виступати на училищній сцені допомагає учням учнівське об’єднання «Ти-талант» .